Ilość pięknych i urokliwych zabytków we Włoszech, czyni ten kraj najczęściej odwiedzanym państwem Europy. Aby móc podziwiać pozostałości po starożytnych cywilizacjach, ściągają tutaj przeróżne wycieczki z całego świata.

RAMOWY PROGRAM

1 DZIEŃ: Wyjazd z Polski z miejscowości bazowej ( …) w godzinach porannych. Przejazd nocny do Włoch przez Słowację, Austrię.

2 DZIEŃ: Przyjazd do PADWY i zwiedzanie miasta: Bazylika św. Justyny, Bazylika św. Antoniego, Ratusz, Katedra, Plac Ziół, Uniwersytet. Przejazd do hotelu w okolicach RIMINI, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do Republiki San Marino, zwiedzanie, degustacja likierów, czas wolny na zakupy.  Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do  RZYMU,  całodzienne zwiedzanie: Koloseum, Kapitol, Rzymskie Forum, Forum Trajana, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Czas wolny. Po południu Plac i Bazylika Św. Piotra z grobem Apostoła i Pietą Michała Anioła, zejście do Krypty, w której znajduje się grób Ojca Świętego – Jana Pawła II. Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Santa Maria Maggiore Powrót na obiadokolację i nocleg.

 5 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do RZYMU i udział w Audiencji Generalnej, następnie zwiedzanie: Bazylika św. Pawła za Murami, Plac Navona ze sławną Fontanną Czterech Rzek Berniniego, Panteon. Czas wolny. Powrót do hotelu  na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do ASYŻU, zwiedzanie : Kościół św. Klary, Bazylika św . Franciszka, Ratusz, Bazylika Matki Boskiej Anielskiej (Procjunkula, Ogród Różany),  spacer urokliwymi starymi uliczkami. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do kraju.

7 DZIEŃ: Przyjazd do miejsca bazowego w Polsce (…) w godzinach wieczornych.

TERMINY WYJAZDÓW: wg zgłoszenia grupowego.

ŚWIADCZENIA PODSTAWOWE OBJETE CENĄ
*Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu **/***  ( pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami),
*Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje  wg  programu,
*Transport: autokar LUX  (klimatyzacja, barek, kawa,  video, wc ),
*Ubezpieczenie: NNW i KL,
*Obsługa: licencjonowany pilot – przewodnik .

UWAGI:
– Istnieje możliwość dostosowania programu do oczekiwań i sugestii  Zamawiającego.
– Cenę wycieczki skalkulowano dla grupy liczącej minimum 45 osób w oparciu o kurs Euro=4,40 zł
– Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej w Rzymie, opłat za wjazdy do Wenecji i Florencji ( ok. 60 euro )
– Kolejność realizacji programu może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, godzin otwarcia  obiektów turystycznych, itp.

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska