Najpiękniejsze miejsca włoskiej ulicy przepełnionej historią i nowoczesnością jednocześnie. Tutaj jak nigdzie indziej poczujemy, że można czerpać radość ze zwykłych przyjemności.

1 DZIEŃ: Wyjazd z miejsca zbiórki (…) w godzinach porannych. Przejazd do Włoch przez  Czechy , Austrię.

2 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd na zwiedzanie FLORENCJI: Plac Michała Anioła, Most Złotników na rzece Arno, Plac Signoria, Katedra Santa Maria del Fiore i Baptysterium, kościół Santa Croce z nagrobkami sławnych Florentczyków. Przejazd do hotelu obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie ASYŻU m.in.: Bazylika  św. Franciszka, Kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicy RZYMU, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd na zwiedzanie RZYMU: Bazylika św. Pawła za Murami, Schody Hiszpańskie, Panteon. Koloseum, Kapitol, Forum Romanum, Plac Wenecki,  Fontanna di Trevi.  Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd na Audiencję Generalną z Ojcem Świętym, zwiedzanie:  Bazylika św. Piotra z kaplicą św. Sebastiana i grobem  Błogosławionego Jana Pawła II, LATERAN: Bazylika św. Jana i Świete Schody. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania w okolicach Placu św. Piotra. Przejazd do SORRENTO, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, transfer statkiem na CAPRI, wycieczka statkiem dookoła wyspy zwiedzanie Capri: przejazd autobusikiem, Ogrody Augusta, czas wolny, powrót hotelu obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do LORETO, zwiedzanie: bazyliki Domku MB, cmentarz żołnierzy Polskich. Przejazd do RIMINI (największy kurort nad Adriatykiem), „Italia in miniatura”- zwiedzanie, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do REPUBLIKI SAN MARINO, degustacja likierów, czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej. Przejazd do WENECJI, zwiedzanie: przepłynięcie statkiem do Placu  św. Marka, Most Westchnień, Most Riatlo, spacer przez centrum historyczne, czas wolny. Przejazd nocą przez terytorium Austrii, Słowacji do Polski.

9 DZIEŃ: Przyjazd do miejsca bazowego (…) w  godzinach wieczornych.

TERMINY WYJAZDÓW: wg zgłoszenia grupowego.

ŚWIADCZENIA PODSTAWOWE OBJETE CENĄ:
*Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu (pokoje 2,3 osobowe łazienkami):
*Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje  wg  programu,
*Transport: autokarem LUX wyposażony w klimatyzację barek( kawa, herbata) video, wc,
*Ubezpieczenie: NNW i KL,
*Obsługa: licencjonowany pilot – przewodnik.

UWAGI:
– Istnieje możliwość dostosowania programu do oczekiwań i sugestii Zamawiającego.
– Cenę wycieczki skalkulowano dla grupy liczącej minimum 45 osób w oparciu o kurs Euro=4,40 zł
– Cena nie obejmuje wydatków programowych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów muzealnych, biletów komunikacji miejskiej w Rzymie, lokalnych przewodników, rejsu łodzią turystyczną w Wenecji, opłat turystycznych za wjazdy do miast (Wenecja, Florencja, Asyż), transferu statkiem na  Capri (ok. 90 euro)

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska