RAMOWY PROGRAM

1 DZIEŃ: Wyjazd do z miejsca zbiórki w  miejscowości bazowej (…)  w godzinach wieczornych. Przejazd nocny do KIJOWA.

2 DZIEŃ: Przyjazd do KIJOWA w godzinach popołudniowych Następnie zwiedzanie miasta: Ławra Kijowsko – Peczerska, duchowa kolebka Rusi, jedna z najwspanialszych atrakcji turystycznych Kijowa. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: Po śniadaniu, przejazd do centrum KIJOWA, zwiedzanie: Sofia Kijowska – prawosławny monastyr z XI-wiecznym Soborem Sofijskim, w którym zachowały się niepowtarzalne mozaiki i freski autorstwa artystów bizantyjskich i ruskich, Monastyr o Złotych Kopułach pod wezwaniem Michała Archanioła (Michajłowski Monastyr), Zjazd św. Andrzeja – jedna z najstarszych ulic Kijowa, przy której znajdują się liczne galerie i kramy twórców ludowych, Cerkiew św. Andrzeja  – wspaniała barokowa świątynia z zielonym dachem, Złota Brama – średniowieczna brama wjazdowa do kijowskiego gródu Jarosława, Sobór św. Włodzimierza – świątynia powstała na 900-lecie chrztu Rusi Kijowskiej, Narodowa Opera Ukrainy, Majdan Niezależności – główny plac miasta, Chreszczatyk – reprezentacyjna ulica miasta (czas wolny). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ:  Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do LWOWA. Przyjazd do Lwowa w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu. Po krótkim odpoczynku przejazd na zwiedzanie Starówki: Rynek, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, dzielnica Ormiańska, Katedra. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: Po śniadaniu, zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich. Przejazd do centrum -czas wolny na spacer zaułkami Lwowa. Po południu wyjazd do kraju. Powrót do miejsca bazowego (…) w godzinach wieczornych.

TERMINY WYJAZDÓW: wg zgłoszenia grupowego.

ŚWIADCZENIA PODSTAWOWE OBJĘTE CENĄ :
*Transport: autokar (klimatyzacja, barek, DVD)
*Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu ( pokoje 2,3-osobowe z łazienkami),
*Wyżywienie: śniadania i  obiadokolacje wg programu,
*Obsługa: licencjonowany pilot-przewodnik + przewodnik miejscowy,
*Ubezpieczenie: NNW i KL,

UWAGI:
– Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 35 USD)
– Istnieje możliwość dostosowania programu do oczekiwań i sugestii  Zamawiającego.
-Cenę wycieczki skalkulowano dla grupy liczącej minimum 40 osób w oparciu o kurs Euro=4,40 zł

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska