Malmo – jedno z najpiękniejszych miast Szwecji, nazywane Miastem Parków, zaskakuje wspaniałą architekturą i nie tylko…

Wycieczka autokarowo-promowa Międzyzdroje- Malmo -Lund – Kopenhaga

PROPONOWANY PROGRAM

1 DZIEŃ: Wyjazd z miejsca zbiórki uczestników w miejscowości bazowej (…)w godzinach porannych. Przejazd do Międzyzdrojów, zakwaterowaniew ośrodku, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie ( Woliński Park Narodowy – Rezerwat Pokazowy Żubrów oraz punkt widokowy – najwyższy klifowy brzeg w Polsce, Jezioro Turkusowe, Międzyzdroje – Promenada Gwiazd ), odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: Godz. 02:00 przejazd autokarem do portu ROSTOCK, zaokrętowanie na promie i przeprawa morska  do duńskiego portu GEDSER (czas przeprawy ok. 2 godziny).  Przejazd autokarem  do Szwecji (MALMÖ , LUND) przez najwspanialszy most Bałtyku, który jest 17-kilometrową autostradą zawieszoną nad wodami Bałtyku łączącą Kopenhagę z MALMÖ. W MALMÖ zobaczymy : Duży i Mały Plac oraz Starówkę, a w LUNDZIE: średniowieczną katedrę -najcenniejszy obiekt zabytkowy Szwecji. Przejazd do KOPENHAGI mostem Oeresund, gdzie zobaczymy między innymi: Syrenkę, fontannę Gefion, Ratusz Miejski, wolne miasto Christiania, osiemnastowieczną dzielnicę portową Nyhaven, ulicę czerwonych świateł, starą zabudowę śródmieścia “Indre By”, zwiedzimy: Ogród Królewski,  Kościół Marmurowy, Katedrę Protestancką, przepłyniemy turystyczną łódką po kanałach KOPENHAGI. Czas wolny na spacer po najdłuższym w Europie deptaku „Stroget”, który jest miejscem zakupów, zabawy i odpoczynku. Tu zlokalizowane są najpiękniejsze zabytkowe kamienice i malownicze zaułki KOPENHAGI i dziewiętnastowieczna „Fontanna Bocianów” – ulubione miejsce spotkań mieszkańców stolicy. Godz. 18:00 przejazd do portu GEDSER. Godz. 21:00 przeprawa morska do bazy promowej ROSTOCK i przejazd autokarem do Międzyzdrojów na nocleg.

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wyjazd z miejsca zakwaterowania w drogę powrotną. Przyjazd do miejsca bazowego (…) w późnych godzinach wieczornych.

TERMINY : wg zgłoszenia grupowego.

ŚWIADCZENIA PODSTAWOWE OBJĘTE CENĄ :
*Transport: autokar turystyczny (klimatyzacja video, kawiarka) + prom,
*Zakwaterowanie: 3 noclegi  w ośrodku wypoczynkowym,
*Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  wg programu (w dniu wyjazdu do Danii śniadanie i obiadokolacja we własnym zakresie),
*Obsługa: licencjonowany pilot – przewodnik,
*Ubezpieczenie: NNW i KL,
* Opłaty: promowe i drogowe.

UWAGI:
– Istnieje możliwość dostosowania programu do oczekiwań i sugestii  Zamawiającego.
– Cenę wycieczki skalkulowano dla grupy liczącej minimum 40 osób w oparciu o kurs Euro=4,40 zł
– Cena nie zawiera biletów wstępu, rejsu łodzią turystyczną po kanałach Kopenhagi, opłaty za przejazd mostem (ok.80 DKK)

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska