Spisz i Wysokie Tatry

RAMOWY PROGRAM

1 DZIEŃ: 
Wyjazd na Słowację z miejscowości bazowej (…) w godzinach porannych  – przejazd przez przejście graniczne w Niedzicy do Spiskiego Hradu, zwiedzanie zamku z XIII w. Przejazd do  LEWOCZY ( „Słowacka Norymberga”), zwiedzanie miasta: mury obronne miasta, kościół św. Jakuba z 1330 roku z największym na świecie gotyckim ołtarzem św. Jakuba ,wykonanym przez mistrza Pawła z Lewoczy, ucznia Wita Stwosza. Spacer  po Starówce z pięknym średniowiecznym Rynkiem, czas na kawę  w stylowej restauracji „U Trzech Apostołów”. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: 
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego „Słowacki Raj”, obszaru niezwykle pięknym krajobrazie z  licznymi płaskowyżami, jarami  i wodospadami -spacer szlakiem turystycznym przełomu rzeki Hornad, wśród fantastycznych form skalnych, wąwozów i kaskad. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ:
Śniadanie. Wyjazd w  WYSOKIE TATRY: Strbskie Pleso – spacer nad Szczyrbskim Jeziorem), Stary Smokoviec – przejazd kolejką na Hrebionok i spacer do Studenovodskich Wodospadów. Czas wolny. Po południu wyjazd do kraju. Powrót do miejsca bazowego (…)  w godzinach wieczornych.

TERMINY WYJAZDÓW: wg zgłoszenia grupowego.

CENA OBEJMUJE
*Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu ( pokoje 2,3 osobowe z łazienką),
*Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje wg programu,
*Transport: autokar LUX z klimatyzacją,
*Ubezpieczenie: NW+ KL
*Obsługa: licencjonowany pilot-przewodnik.

UWAGI:
– Istnieje możliwość dostosowania programu do oczekiwań i sugestii  Zamawiającego.
– Cenę wycieczki skalkulowano dla grupy liczącej minimum 45 osób w oparciu o kurs Euro=4,5Pln
– Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 12 euro)

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska