O firmie

Działalność usługową jako biuro turystyczne rozpoczęliśmy w 1991 roku — to już kilkunastoletnie doświadczenie na rynku turystycznym. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki nr 032/99, wydane przez Wojewodę Podkarpackiego. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji grupowych imprez turystycznych w kraju i za granicą — głównie na zlecenie szkół i zakładów pracy. Są to propozycje wycieczek, wczasów, zimowisk, kolonii i obozów młodzieżowych, zielonych szkół, pielgrzymek, itp. Zajmujemy się organizacja zielonej szkoły Tarnobrzeg.

Oprócz tego jesteśmy gotowi opracować każdą inną imprezę dostosowaną programowo do indywidualnych życzeń zleceniodawcy. Jednak w naszych ofertach nie pomijamy turystów indywidualnych, którym polecamy również wiele ciekawych propozycji atrakcyjnego wypoczynku.

Prowadzimy także sprzedaż agencyjną imprez turystycznych — znanych, pewnych i sprawdzonych touroperatorów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu bardzo szeroką, różnorodną i ciekawą ofertę wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zakłady pracy, szkoły i turystów indywidualnych. Jesteśmy partnerem doświadczonym, solidnym w działaniu i elastycznym w negocjacjach warunków współpracy.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług, życzymy Państwu wielu wspaniałych wrażeń w podróżach turystycznych z naszym biurem.

właściciel,
Kazimierz Puk

Kontakt

POLTUR
BIURO PODRÓŻY
pl. B.Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
Polska